Polish Belarusian Czech English French German Greek Hungarian Italian Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Swedish Turkish Ukrainian

Pytania i odpowiedzi

W związku z dużą ilości pytań jakie od Państwa otrzymujemy, przygotowaliśmy zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.CZYM JEST BALBCARE?

BalbCare to Spa dla dłoni, stóp i paznokci połączone z unikalną formułą pozwalającą cieszyć się Nam dłużej kolorowymi, a jednocześnie zdrowymi paznokciami.

CZY NA NAWILŻONYCH PAZNOKCIACH MOGĄ TRZYMAĆ ŻELE, HYBRYDY CZY LAKIERY?

Panuje powszechna opinia, że na nawilżonych dłoniach i paznokciach wszelkiego rodzaju lakiery, żele, hybrydy nie mają wystarczającej przyczepności. Instytut BalbPharm zmienił to tworząc formułę która nie tylko pozwala na dłuższe utrzymywanie się lakieru, hybrydy czy żelu, ale przede wszystkim pozwala zadbać o odpowiednie odżywienie dłoni, stóp i paznokci. Pamiętajmy że na zdrowych paznokciach przyczepność wszelkiego rodzaju preparatów jest dużo lepsza. W trakcie działania BalbCare, paznokieć wchłania głęboko w swoją strukturę cząsteczki wody wraz z minerałami, keratyną i wapniem. Keratyna i wapń odbudowują jego strukturę, dzięki czemu staje się twardszy i zdrowszy. Na takim paznokciu dużo lepszą przyczepność mają lakiery, żele uv czy też lakiery hybrydowe. Dodatkową funkcję spełnia zawarty w emulsji primer.

JAK TO MOŻLIWE ŻE NA NAWILŻONYCH PAZNOKCIACH UTRZYMUJE SIĘ ŻEL, LAKIER I LAKIER HYBRYDOWY?

Formuła BalbCare zawiera w swoim składzie primer opracowany przez Instytut BalbPharm, który uaktywnia się tylko w tym miejscu w którym przemyjemy naturalnego paznokcia acetonem.

JAK TO MOŻLIWE, ŻE PO PRZEMYCIU ACETONEM LAKIER, HYBRYDA, ŻEL UTRZYMUJE SIĘ NA  PAZNOKCIACH?

Właśnie na tym polega sekret BalbCare. Dzieje się tak ponieważ aceton kosmetyczny powoduję aktywację primera (R236) zawartego emulsji BalbCare, który ze zdwojoną siłą zwiększa przyczepność lakieru, hybrydy czy żelu uv do płytki paznokcia.

GDY NIE CHCEMY NAKŁADAĆ LAKIERU, HYBRYDY, ŻELU NA PAZNOKCIE CZY TEŻ PRZEMYWAMY PŁYTKĘ ACETONEM?

Nie, ponieważ w tym wypadku aktywacja primera jest zbędna. Wtedy zabieg kończymy profesjonalnym masażem.

CZY PRODUKT BALBCARE NADAJE SIĘ DO SPA?

Oczywiście, w SPA przeważnie nie nakładamy już na płytkę paznokci lakierów, żeli ani hybryd ponieważ są to zabiegi najczęściej odżywiająco - nawilżające kończone profesjonalnym masażem. Zatem BalbCare jak najbardziej nadaje się do tego typu zabiegów, dodatkowym jego atutem jest niezwykle piękny i intensywny zapach, który przy okazji zapewnia Nam aromaterapię.

JAK STOSOWAĆ SKARPETY BALBCARE DO ZABIEGU W KTÓRYM UŻYWAMY FREZARKI, SKALPELA CZY OMEGI?

Jeśli używamy frezarki skarpety nakładamy po zakończeniu pracy z frezarką ponieważ BalbCare zmiękcza i nawilża naskórek co powoduje, że praca frezarką staje się bardziej uciążliwa.

JAK STOSOWAĆ BALBCARE GDY PRACUJEMY OMEGĄ LUB SKALPELEM?

Wtedy najpierw nakładamy skarpety po to, by zmiękczyć naskórek i zdezynfekować stopy przed użyciem omegi lub skalpela. Dzięki temu zapobiegamy jakimkolwiek infekcją.

W JAKI SPOSÓB BALBCARE ZABEZPIECZA PRZED GRZYBICĄ?

BalbCare zawiera ekstrakt z drzewa herbacianego - najpopularniejszego naturalnego środka, który zwalcza grzyby odpowiedzialne za powstawanie grzybicy paznokci. Dodatkowo zapobiega nadmiernej potliwości dłoni i stóp. Poza tym BalbCare jest produktem jednorazowego użytku w którym znajduje się jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa pomarańczowego. Zapewnia Nam to psychiczny komfort podczas wykonywanego zabiegu. Każdy produkt pakowany jest w sterylnych warunkach co podnosi jego rangę dając Nam 100% poczucie bezpieczeństwa i higieny.

DLACZEGO BALBCARE ODRADZA UŻYWANIE WODY PODCZAS ZABIEGU MANICURE CZY PEDICURE?

Ponieważ woda wysusza skórę dłoni, stóp oraz skórek zwłaszcza jeżeli chodzi o Panie z wrażliwą skórą. Poza tym wydłuża znacznie zabieg o czas w którym klientka moczy dłonie i stopy w wodzie. Pamiętajmy również o ochronie zasobów naturalnych.

CZYM RÓŻNI SIĘ W SWOICH WŁAŚCIWOŚCIACH BALBCARE OD ODŻYWEK NA BAZIE LAKIERU?

Odżywka na bazie lakieru posiada składniki wzmacniające i odżywiające ale dlatego, że jest na bazie lakieru wysusza skórki oraz paznokcie. Wysuszone paznokcie nie wchłaniają substancji odżywczych tak jak powinny, po prostu nie działają kompleksowo. Natomiast BalbCare nie jest lakierem jest specjalną emulsją która zawiera takie składniki jak: alantoina, ekstrakt z drzewa herbacianego, ekstrakt z krzewu Hamamelisa, minerały, keratynę oraz wapń.

CO POWODUJE, ŻE BALBCARE TAK SZYBKO ZMIĘKCZA SKÓRKI?

BalbCare oprócz alantoiny zawiera składnik, który niezwykle szybko zmiękcza skórki dodatkowo do pomocy przychodzą mu środki Homeostatyczne, zabezpieczające naskórek przed krwawieniem. Przez co zabieg jest bardziej komfortowy zarówno dla klientki jak i kosmetyczki.

W JAKI SPOSÓB BALBCARE ZŁUSZCZA MARTWY NASKÓREK?

W Balbcare zawarta jest alantoina której zadaniem jest nie tylko zmiękczanie skórek. Alantoina to przede wszystkim naturalny środek złuszczający oraz pobudzający skórę do odbudowy nowego naskórka, to również środek działający przeciwzapalnie.

W JAKIM CELU W BALBCARE ZAWARTY JEST EKSTRAKT Z DRZEWA HAMAMELISA?

Krzew hamamelisa inaczej oczar wirginijski jest cenionym krzewem w kosmetyce oraz farmacji . Wyciąg tego krzewu zawiera garbniki, flawonoidy, kwas galusowy i elagowy, leukoantocyjanidy, saponiny i taniny. A co najważniejsze posiada on właściwości ściągające, przeciwzapalne, przeciwkrwotoczne, łagodzące zaczerwienienia skóry w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońcu. Wyciągi z oczaru działają odkurczająco na naczynka krwionośne, zwężają również rozszerzone pory.

PRZED CZYM ZABEZPIECZA BALBCARE?

Przede wszystkim przed grzybicą, zapaleniem skórek, infekcjami, występowaniem bakterii, a poza tym gwarantuje zadbaną skórę dłoni, stóp oraz zdrowe i mocne paznokcie.

CZY KAŻDY MOŻE UŻYWAĆ BALBCARE?

Tak, każdy kto chce zadbać o swoje dłonie, stopy i paznokcie może używać BalbCare. Produkt ten jest przetestowany dermatologicznie i posiada naturalne PH skóry. Został on stworzony nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn bowiem myślą przewodnią Instytutu BalbPharm jest przede wszystkim zdrowie. Reprezentuje on najwyższą jakość w dermatologii odżywiania dłoni, stóp i paznokci.

DLACZEGO TAK WAŻNE JEST WŁAŚCIWE NAWILŻANIE SKÓRY ORAZ PAZNOKCI?

Gdy skóra oraz paznokcie są suche, zostają zaburzone praktycznie wszystkie ich funkcje. Skóra i paznokcie które nie są dobrze nawilżone, nie są wstanie w pełni wykorzystać pozostałych dobroczynny składników preparatów odżywczych. Pierwszym etapem jest odpowiednie nawilżenie skóry i paznokci. Szczególnie ważne jest to zimą gdy dłonie i paznokcie są wysuszone przez negatywne działanie czynników atmosferycznych.

W JAKI SPOSÓB PRZEBIEGA NAWILŻANIE PRODUKTEM BALBCARE?

Formuła BalbCare głęboko nawilża dłonie i stopy poprzez okluzję – polega ona na wytwarzaniu na skórze warstwy, która uniemożliwia odparowanie wody z naskórka.

JAK PRZEBIEGA NAWILŻANIE PAZNOKCI POPRZEZ BALBCARE?

Praktycznie w ten sam sposób jak skóry przede wszystkim poprzez okluzję wraz z wodą w płytce paznokcia zamykane są keratyna oraz wapń, dzięki czemu struktura paznokcia odbudowuje się dając Nam mocne, zdrowe i nawilżone paznokcie.

DLACZEGO BALBCARE DZIAŁA TAK KOMPLEKSOWO?

Dzięki odpowiedniej kompozycji składników aktywnych. Nie zawsze ilość składników aktywnych w kremach, odżywkach oznacza, że są one wykorzystywane przez nasz organizm. Tylko odpowiednia synchronizacja wszystkich składników pozwala naszej skórze na pełne wykorzystanie ich właściwości.

CZY BALBCARE MOŻNA WYKORZYSTYWAĆ W DOMU?

Oczywiście, po zakończonym zabiegu w salonie kosmetyczny można zakupić dodatkowe zestawy. Przy bardzo suchej i zniszczonej skórze dłoni, stóp i paznokci zaleca się założenie rękawic i skarpet BalbCare na noc. W celu zabezpieczenia przed osuwaniem się skarpet ze stóp nakładamy na nie bawełniane skarpetki, zaś na dłonie możemy założyć rękawice. Skóra i paznokcie zostaną wówczas odpowiednio zregenerowane.

JAKIE KORZYŚCI DAJE WYKORZYSTYWANIE W SALONIE BALBCARE?

BalbCare daje nam dwie najistotniejsze korzyści:
Pierwsza to przede wszystkim redukcja czasu wykonywania manicure i pedicure. W dzisiejszych czasach dla każdego z Nas cenny jest czas, a BalbCare pozwala wykonać zabieg w krótki, a jednocześnie profesjonalny sposób.
Drugą korzyścią jest obniżenie kosztów wykonanego zabiegu. Jeśli salon używa do zabiegów manicure i pedicure oliwek, płynów do zmiękczania skórek, parafin, kremów, peelingów, odżywek, wody, miseczek do odmaczania, pilniczka do paznokci, patyczka do skórek, proszków do tamowania krwawienia, olejków mineralnych to z produktem Balbcare jest to zbędne. BalbCare zastępuje je wszystkie.

W JAKI SPOSÓB BALBCARE ZABEZPIECZA PAZNOKCIE PRZED SZKODLIWYM DZIAŁANIEM PIGMENTÓW ZAWARTYCH W LAKIERACH, ŻELACH ORAZ LAKIEROŻELACH?

Podczas zabiegu BalbCare Keratyna wraz z Wapniem wchłaniana jest głęboko w strukturę paznokcia wraz z substancjami nawilżającymi. Poprzez okluzję tworzy się na paznokciu i skórze warstwa ochronna która uniemożliwia odparowanie wody ze skóry oraz paznokci. Dlatego keratyna wraz z wapniem nie jest wypłukiwana podczas częstego mycia rąk.Warstwa która wytwarza się na paznokciu zapobiega wydostawaniu się składników aktywnych oraz cząsteczek wody, a przy tym przy aplikacji lakierów, żeli oraz lakierów hybrydowych nie pozwala aby substancję w nich zawarte (np. pigmenty) oddziaływały na strukturę paznokcia. Reasumując podczas wykonywania zabiegu z Balbcare zamykane są cząsteczki wody wraz z keratyną, wapniem i minerałami głęboko w strukturze paznokci, a warstwa okluzyjna nie pozwala na ich odparowywanie. Po zakończonym zabiegu podczas aplikacji lakierów, żeli, lakierów hybrydowych, ta sama warstwa nie pozwala aby składniki szkodliwe tych preparatów były wchłaniane przez paznokcie. Z BalbCare możesz korzystać z lakierów ,zeli i lakierów hybrydowych a przy tym cieszyć się zdrowymi i mocnymi paznokciami.


Jeśli nasuwają się Państwu jeszcze jakieś pytania prosimy je wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
będziemy się starali na bieżąco zamieszczać odpowiedzi na zadane przez Państwa pytania.

Czym jest BalbCare?

Balbcare to para polietylenowych rękawic oraz skarpet zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy, jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa pomarańczowego.

Co zawiera BalbCare?

Balbcare posiada wysokiej wydajności preparat odżywczy zawierający 7 aktywnych składników dla pięknych dłoni, paznokci i stóp w jednym produkcie.

Dlaczego BalbCare?

Wejdź do świata BalbCare i zafunduj sobie i swoim klientom wyjątkowe odżywianie!

Jak stosować BalbCare?

Zobacz krok po kroku, jak łatwo i profesjonalnie przeprowadzić zabieg za pomocą rękawic i skarpet BalbCare

BalbPharm Polska

Nasza misja

Jako Generalny i wyłączny dystrybutor firmy BalbPharm w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Austrii, Rumunii, Ukrainie i na Białorusi, chcielibyśmy Państwu zaoferować BalbCare - produkt który zrewolucjonizuje zabiegi manicure i pedicure w Polsce.