Polish Belarusian Czech English French German Greek Hungarian Italian Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Swedish Turkish Ukrainian

Zalety Balbcare

zalety balbcare

Od dziś nie musisz używać do zabiegów manicure i pedicure:

  • Bez wody, bez konieczności moczenia dłoni i stóp w wodzie przed zabiegiem - aktywne składniki znajdujące się w specjalnie przygotowanej emulsji doskonale doskonale zmiękczają naskórek a także nawilżą skórę dłoni, stóp oraz paznokcie.
  • Bez miseczki do manicure, ponieważ nie używając do zabiegu wody, miseczka będzie Ci niepotrzebna.
  • Bez używania kremów, ponieważ w emulsji która znajduje się w skarpetach i rękawicach Balbcare, znajdują się wszystkie niezbędne składniki dla pięknych dłoni, stóp i paznokci. Wzbogacone o ekstrakty które, poprawiają krążenie krwi, niwelują krwawienie skórek oraz wszelki przebarwienia na dłoniach i stopach.
  • Bez peelingów, Ponieważ w emulsji znajdują się składniki które złuszczają martwy naskórek, przy temu nie uszkadzając jej, jak to zdarza się przy różnego rodzaju peelingach.
  • Bez oliwki, ponieważ ekstrakty znajdujące się w opracowanej przez laboratorium Balbcare emulsji, zawierają składniki które wzmacniają płytkę paznokci oraz odżywiają skórki, dłonie i stopy.
  • Bez płynów do usuwania skórek - ponieważ w emulsji znajdują się ekstrakty naturalnie zmiękczające skórki.
  • Bez ręczników, które mogą być źródłem bakterii.
  • Bez parafiny, ponieważ składniki emulsji w pełni nawilżają i odżywiają skórę dłoni i stóp

A dodatkowo BalbCare zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci, a przy okazji chroni je przed działaniem szkodliwych substancji.

Czym jest BalbCare?

Balbcare to para polietylenowych rękawic oraz skarpet zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy, jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa pomarańczowego.

Co zawiera BalbCare?

Balbcare posiada wysokiej wydajności preparat odżywczy zawierający 7 aktywnych składników dla pięknych dłoni, paznokci i stóp w jednym produkcie.

Dlaczego BalbCare?

Wejdź do świata BalbCare i zafunduj sobie i swoim klientom wyjątkowe odżywianie!

Jak stosować BalbCare?

Zobacz krok po kroku, jak łatwo i profesjonalnie przeprowadzić zabieg za pomocą rękawic i skarpet BalbCare

BalbPharm Polska

Nasza misja

Jako Generalny i wyłączny dystrybutor firmy BalbPharm w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Austrii, Rumunii, Ukrainie i na Białorusi, chcielibyśmy Państwu zaoferować BalbCare - produkt który zrewolucjonizuje zabiegi manicure i pedicure w Polsce.