Polish Belarusian Czech English French German Greek Hungarian Italian Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Swedish Turkish Ukrainian

Sposób użycia

Zabieg Manicure przy użyciu Rękawic BalbCare

Zabieg Manicure przy użyciu Rękawic BalbCare

Zabieg Pedicure przy użyciu Skarpet BalbCare

Zabieg Pedicure przy użyciu Skarpet BalbCare

Dodatkowe Ważne informacje

  • Przed nałożeniem rękawic rozłóż je i przesuń znajdującą się w nich emulsję na koniec palców. Ważne jest to dlatego żeby po nałożeniu rękawicy emulsja znajdowała się na skórkach i paznokciach. Następnie nałóż rękawicę na dłoń i sprawdź czy emulsja znajduje się na skórkach i paznokciach. Delikatnymi ruchami rozmasuj emulsję na skórkach dzięki temu znacznie przyśpieszysz zmiękczanie skórek.
  • Przed nałożeniem skarpet rozłóż je i przesuń znajdującą się w nich emulsję na koniec palców oraz na spód skarpety. Ważne jest to dlatego żeby po nałożeniu skarpety emulsja znajdowała się na skórkach i paznokciach oraz na spodzie stopy. Następnie nałóż skarpetę na stopę. Sprawdź czy emulsja znajduje się na skórkach, paznokciach i stopach. Delikatnymi ruchami rozmasuj emulsję na skórkach dzięki temu przyśpieszysz znacznie zmiękczanie skórek.
  • Jeżeli po ściągnięciu rękawic lub skarpet zbyt dużo emulsji zostało na dłoniach lub stopach, możesz ściągnąć jej nadmiar papierowym ręczniczkiem. Następnie należy przejść do wykonywania masażu stóp lub dłoni.
  • Podczas wykonywania pedicure frezarkę możemy używać przed nałożeniem skarpet jak i w trakcie zabiegu BalbCare. Zaraz po wycięciu skórek na obu stopach rozrywamy skarpetę i przesuwamy na kostki a następnie przecieramy stopę papierowym ręczniczkiem i pracujemy frezarka, tarką lub omegą. Na koniec ściągamy skarpetę ze stopy w taki sposób, aby emulsja w niej zawarta pozostała na stopie i mogła posłużyć nam do masażu.
  • W momencie gdy skarpety, rękawice znajdują się na stopach, dłoniach, poza błyskawicznym zmiękczeniem skórek. Zaczyna się proces unikalnego nawilżania oraz odżywiania dłoni stóp i paznokci. Skóra zostaje głęboko nawilżona oraz odżywiona, złuszczony zostaje martwy naskórek z dłoni i stóp, substancje aktywne, minerały, witaminy, wraz z cząsteczkami wody wchłaniane są głęboko w skórę oraz paznokcie, zamykane przez warstwę okluzyjną(zabezpieczone przed odparowywaniem). Wtedy też odbudowuje się struktura paznokcia keratyna wraz z wapniem i minerałami wchłania się głęboko w paznokieć zostaje w nim zamknięta, przez co struktura paznokcia odbudowuje się (zdjęcie z tej akcji jak ta keratyna jest blisko siebie). Na tak odbudowanej płytce paznokcia która jest twarda zdrowa, wszystkie preparaty typu żel, lakier, lakierożel zyskują dodatkową przyczepność. (sekret balbCare). Dodatkowo Ekstrakt z krzewu hamamelisa regulują krążenie krwi w dłoniach i stopach,oraz likwiduje przebarwienia. Puder homeostatyczny zabezpiecza w tym czasie naskórki przed krwawieniem i zapaleniami, ekstrakt z drzewa herbacianego zabija grzyby odpowiedzialne za powstawanie grzybicy paznokci oraz zapobiega nad potliwości stóp i dłoni. Systematyczne nawilżanie rąk z BalbCare sprawia że łożysko paznokcia doskonale utrzymuje paznokcie, zwiększając ich naturalna postać nawet o 12%. Zmniejszą się również wolne krawędzie co prowadzi do dłuższych i mocniejszych paznokci.
  • Po zabiegu zakończonym masażem, możemy nałożyć na paznokcie, lakier, żel, lakierożel itp. produkty. Przed ich nałożeniem przemywamy dokładnie płytkę paznokcia acetonem, wtedy aktywuje się unikalny polimer R236 opracowany przez laboratorium BalbPharm. Powoduje on zwiększenie przyczepności wszystkich typów lakierów, żeli i lakierożeli. A warstwa która powstała na paznokciu zabezpieczająca przed odparowywaniem cząsteczek wody wraz z substancjami aktywnymi z paznokci, działa również w drugą stronę, i zabezpiecza paznokieć przed wchłanianiem w jego strukturę negatywnych składników lakierów, żeli oraz lakierożeli. (Bo zdrowie i uroda idą w jednej parze).
  • Pamietaj że jezeli na koniec nie nakładasz na paznokcie lakierów żeli czy lakierożeli, przemywanie paznokci acetonem nie jest konieczne.
  • Przy nakładaniu żeli UV, lakierożeli po zakończonym zabiegu BalbCare można delikatnie zmatowić płytkę paznokcia. W razie potrzeby można również nałożyć zwykły primer.

Czym jest BalbCare?

Balbcare to para polietylenowych rękawic oraz skarpet zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy, jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa pomarańczowego.

Co zawiera BalbCare?

Balbcare posiada wysokiej wydajności preparat odżywczy zawierający 7 aktywnych składników dla pięknych dłoni, paznokci i stóp w jednym produkcie.

Dlaczego BalbCare?

Wejdź do świata BalbCare i zafunduj sobie i swoim klientom wyjątkowe odżywianie!

Jak stosować BalbCare?

Zobacz krok po kroku, jak łatwo i profesjonalnie przeprowadzić zabieg za pomocą rękawic i skarpet BalbCare

BalbPharm Polska

Nasza misja

Jako Generalny i wyłączny dystrybutor firmy BalbPharm w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Austrii, Rumunii, Ukrainie i na Białorusi, chcielibyśmy Państwu zaoferować BalbCare - produkt który zrewolucjonizuje zabiegi manicure i pedicure w Polsce.